پرنده فناوری فعالیت خود را اواخر پاییز 96 در زمینه آموزش کسب درآمد و بازاریابی از شبکه های اجتماعی و همچنین راه اندازی و توسعه ی کسب و کار های اینترنتی آغاز نمود !

 

در وب سایت ما آموزش خواهید دید که چطور با شبکه های اجتماعی کار کنید و چطور آنها را مدیریت کنید و نیز یاد خواهید گرفت که چگونه مفید و درست از این شبکه ها استفاده کنید و حتی به عنوان یک کسب و کار به اینها نگاه کنید.

 

جدا از شبکه های اجتماعی، وب سایت ها نیز جزئی از برنامه های پرنده فناوری است که آموزش های راه اندازی وب سایت و مدیریت آن توسط CMS (مدیریت محتوا ) محبوب وردپرس را میتوانید دنبال کنید و فرا گیرید. همچنین خواهید آموخت که چگونه کسب و کار خود را در قالب یک وب سایت به صورت فروشگاه های مجازی و آنلاین گسترش دهید و محدودیت های جغرافیایی را از میان بردارید !

 

 

خب ! وقتی شما کار با شبکه های اجتماعی، سایت رو به طور مطلوب یاد گرفتید انوقت پرنده فناوری شما رو راهنمایی میکند که چطور میتوانید با علمی که فرا گرفتید یک کسب و کار اینترنتی کامل راه اندازی کنید که به عنوان شغل اول روش حساب باز کنید !!!

 

پرنده فناوری برای آموزش و مشاوره در زمینه راه اندازی و گسترش کسب و کار های اینترنتی در شبکه های اجتماعی و سایت های فروشگاهی آنلاین از شروع یک ایده تا پایان اجرا در کنار شما خواهد بود !